Norbii
My blogs
| Gender | Male |
|---|---|
| Location | Gyál, Pest, Hungary |
| Introduction | Hali! Norbi vagyok, 15 éves, és a Karinthy Gimibe járok. Imádok gitározni, és aludni. Mert egy kis pihenés még nem ölt meg senkit. |
| Favorite movies | Star Trek, AC/DC Live at Donnington, Osztály vigyázz!, Tolvajtempó, Gyilkos elmék, Indul a bakterház, Jöttünk láttunk visszamennénk |
| Favorite music | AC/DC, Nirvana, Gary Moore |
