madziula

My blogs

About me

Gender Female
Occupation aktywna praca umysłowa;)
Location Szczecin, Poland
Introduction Dynamiczny umysł ścisło-humanistyczny. Do tego gaduła nie z tej ziemi, z tysiącami pomysłów na minutę:)W poszukiwaniu albo czasowstrzymywcza albo sposobu na przedłużenie doby, tak do 48godzin :) Niektórzy mówią, że jestem zbyt dynamiczna... Nic nie poradzę, że bierność mnie męczy. Odpoczywam w biegu, łapiąc małe szczęścia z aury tego wszechświata:) Niektórzy twierdzą, że jestem szalona w czynach i słowach... Ale sztuką jest w tym szaleństwie odnajdywać wewnętrzny spokój:) Bynajmniej moje szaleństwo nie jest zagrożeniem dla ludzkości;) Niektórzy sądzą, że "ja to takie małe dziecko, co cieszy się z najmniejszych drobiazgów, rano śpiewa piosenki, w południe zwiedza, szuka, dopytuje, a wieczorem tańczy zamiast kłaść się spać...;) Wyśpię się na emeryturze (jak zapracuję na nią;) Pytam, bo niewiedza do niczego nie doprowadzi, a człowiek wiedzący jest bardziej wartościowy;) Tylko nie maluję, bo do plastyki, farbek itp. mam dwie lewe ręce;)Tzn dla mnie to sztuka, ale dla kogoś to modernistyczny Picasso po burzy gradowej;) I zawsze wstaję prawą nogą, bez względu na położenie łóżka;) :):):)
Interests szerokie spectrum badawcze;)od historii, przez marketing, felietonistykę, dziennikarstwo, reklamę, media, PR, po fotografię i turystykę...
Favorite Movies latynoamerykańskie seriale powyżej 2 tys. odcinków ;]
Favorite Music Od porannego radia, przez wszystko co w trawie dźwięczy i piszczy:)do klasycznej jeszcze się nie przekonałam, ale może kiedyś...;)
Favorite Books "7 kolorów tęczy" M. Sawicka, Fanka Felietonów Szczepkowskiej - "Po drugiej stronie lustra", "Kod Leonarda da Vinci" i "Anioły i demony" D.B., zafascynowana przekazem literackim J.L.Wiśniewskiego, do tego cały ogromny regał książek, do których potrafię wrócić w każdej chwili... Bo czytam wszędzie, w domu, tramwaju, autobusie, na przystanku, albo w kolejce do kasy w supermarkecie;)