ToMegaTherion111
My blogs
| Gender | Male |
|---|---|
| Occupation | Student |
| Location | Novi Sad, Vojvodina, Serbia |
| Introduction | Pozdrav svima! :D Ovde sam pre svega da bih stekao nove prijatelje, zabavio se i stvarao jednu novu realnost koja još uvek ne postoji. |
| Interests | Sve. Ja sam mlad i mene se tiče sve! :) |
| Favorite movies | Još uvek ne znam. Možda "Društvo mrtvih pesnika"... |
| Favorite music | Skoro sva. Slušam u glavnom ono što mi prija u tom trenutku. Ja muziku doživljavam kao izražaj za moje emocije. Ne mogu da zamislim sebe bez muzike. |
| Favorite books | Orkanski visovi... - Postoji neko. Taj neko je više ja nego što sam i sam. |

