Kistücsök és Anicska
My blogs
Blogs I follow
| Gender | Female |
|---|---|
| Location | Budapest, Hungary |
| Introduction | Hááát...,állítólag egy gyerek mindkét szülőtől örököl valamit. Kislányom,alig egy évesen,már hordozza "kívül-belül",az "örökölt dolgokat"!Néha igazi,kis angyal,a kiegyensúlyozottság,vidámság mintaképe!Vidám csicsergése leszorítja arcunkról a hétköznapi gondok szürkeségét.Innen a beceneve is. Aztán egyik percről a másikra ,mint egy vásott csirkefogó!!Tör-zúz,tombol,megfűszerezi ezt nagy adag huncut mosollyal és...visszafelesel!! ...na,az első felét nem tölem örökölte!!! |
| Interests | Olvasás,sütés |

