Blogger
Kæpte'n Martine ARR
On Blogger since: August 2008
Profile views: 2,847

Blogs I follow

About me

GenderFemale
LocationNorway
IntroductionSjørøveren Martine er ei 20 år gammel jente. Hun er oppvokstsånn ca. på havet og kjemper nå en kamp mot psyken. Det kan virke håpløst til tider, men går oppover fortidn. Hun har nå bestemt seg for at DETTE, DETTE skal hun klare. Det krever mye blod og tårer for og komme dit hun skal. Nå fortiden er hun innlagt på kokkoheimen (Grefsrud). Hun er dagpasient, men hender noen ganger hun trenger hjelp på døgn avdelinger. Denne sjørøver-bloggen er for først og fremst hjelpe seg selv, få ord ned på ''papiret'', også at andre som sliter psykisk, kan se at det finnes oppturer og nedturer, du ikke har kontroll over. Men også at du IKKE er alene. De fleste mennesker sliter psykisk minst en gang i livet, enten det er deprisjoner, angst, psykoser eller spiseforstyrrelser. Det finnes så mangt man kan slite med. Selv sliter jeg mest med, psykoser,deprisjoner,angst og selvskading. Men det jeg har lært nå etter jeg startet med blogging 'JEG ER IKKE ALENE' og det er ikke du heller!
Interests-Sjørøvere. -Kaptein Sabeltann. -Hest. -Musikk. -Historie. -Teater. -Venner. -Psykologi -Det overnaturlige. -Dans.
Favorite moviesKaptein Sabeltann, Ringenes Herre,Three Extremes, Left Behind,The Mist,Harry Potter,
Favorite musicTokio Hotel<33 Metallica,Disturbed,Avenged Sevenfold,Kaizers Orchestra, Dope,Slipknot,System of a down,Inflames,Animal Alpha, An Cafe!
Google apps
Main menu