zieloni

My blogs

About me

Location Białystok, podlaskie, Poland
Introduction EKOLOGIA, OCHRONA ŚRODOWISKA, PRZYRODY, EKOROZWÓJ, DROGI ROWEROWE, EKOLOGICZNY TRANSPORT, EDUKACJA, ZDROWIE, GOSPODARKA, WEGETARIANIZM, SPOŁECZEŃSTO OBYWATELSKIE, NAUKA, CYWILIZACJA, WDROŻENIA, POSTĘP, INNOWACJE, DORADZTWO.
Interests STOWARZYSZENIE FEDERACJA ZIELONYCH W BIAŁYMSTOKU jest grupą osób, których celem działania jest promocja rozwiązań społecznych i ekologicznych nie mieszczących się w tradycyjnie rozumianych kategoriach nauki, polityki, czy ekonomii. Wymaga to łączenia różnych dziedzin wiedzy i ludzi o różnych zainteresowaniach.
Favorite Movies „Dysydent (łac. dissidens - niezgadzający się) - osoba, która przeciwstawia się obowiązującej w swoim państwie ideologii lub reżimowi i jest z tego powodu represjonowana. Inaczej - opozycjonista.” Każdy wpis przeciwko zielonym to wpis złodzieja oszustwa łapówkarza kogoś komu zieloni przeszkodzili niszczyć środowisko, ustawiać przetargi zawyżać koszty itp. itd.
Favorite Music http://www.zieloni.republika.pl http://www.zieloni.bo.pl http://www.abc-ekologii.bo.pl http://www.vege.bo.pl http://www.bialostocki-deptak.bo.pl http://www.wojna-o-rope.bo.pl