xXNika i JulaXx
My blogs
| Introduction | Cześć mamy na imię Julia i Nicol ,jesteśmy najlepszymi przyjaciółkami :D Dlaczego stworzyłyśmy taki blog? Ponieważ fascynują nas straszne historie. Ale nielubimy horrorów ,wolimy je czytać :) Zawsze jak jesteśmy razem nieobejdzie się bez poszukania w internecie jakiś upiornych opowieści :P Więc zapraszam do czytania naszego wspólnego blodzia :))) Buziaki od nas :*** Koffamy |
|---|
