TARIK KOBALAS

My blogs

Blogs I follow

About me

Gender Male
Industry Engineering
Occupation Chief Localhost Officer
Location Berlin, Localhost, Germany
Links Wishlist
Introduction Atakum/Samsun doğumlu. Aslen Sürmene/Trabzon lu. 2003-2019 İstanbul. 2019'dan beri Berlin. İtü Bilgisayar Mühendisliği Mezunu. Çok eski zamanlar Fenerbahçeliydi ama artık futbol izlemeyen Trabzonspor Taraftarı. Sporu çok sever; Tenis, Basketbol oynar, Yüzer. Futbol Oynardı, Fitness yapardı. Fotoğraf çeker, Gitar çalardı. Fazla Televizyon İzlemez. Dansı sever, HalkOyunları Oynadı. Satranç, Tavla, King oynamayı sever. Java, Python yazar.
Interests Tennis, jogging
Favorite Movies Favori hala Shawshank Redemption. Inception, Brave Heart, Reservoir Dogs, Parasite. Star Wars hiç izlemedi. Forrest Gump'ın yeri ayrı.
Favorite Music Müzikte fazla seçici değildir. Baş ağrıtmayan her türlü tınıyı dinler. Coldplay, Sting vari hafif, Sezen Aksu, Sıla gibi duygusal, Manga gibi asi, Barış Manço gibi nostalji, Arif Sağ, Erdal Erzincan, Neşet Baba gibi halkın adamı sever. Berlin'li olmak iyi bir Trap fanı olmayı gerektirir :)) Saçma Rap'i de öğreniyoruz.
Favorite Books Faruk Dilaver - Gönül Bahçesi Orhan Pamuk - Masumiyet Müzesi Sinan Yağmur - Aşkın Gözyaşları Ahmet Ümit - İstanbul Hatırası Adam Fawer - Olasılıksız