Indoor Prawdziwy
My blogs
| Location | Poland |
|---|---|
| Introduction | Rocznik 1952, od 1971 w Polsce. Dokładniej w Łodzi.
W zależności od okoliczności przedstawiam się jako: A - bezrobotny muzyk, którego kiedyś władza ludowa (była taka) rzuciła na front informatyki. Przez przypadek. B - jeden ze starszych stażem informatyków (z braku lepszego określenia) w okolicy. Pierwszy swój program napisałem gdzieś w 1968-69 na lampowy komputer URAL 2. Komputer był duży, za to program malutki. obecnie (od dłuższego czasu) - sterowanie procesami, mikrokontrolery, automatyka, informatyka i takie tam rożne Poza tym za młodu rozładowywałem wagony ręcznie. Stąd wiem, że nie tylko wznoszenie, ale również wyhamowanie spadku wymaga energię. Zajmowałem się również naprawą kanalizacji miejskiej. Najbardziej cuchnie w Warszawie pod Zoo. Ohyda. I tłumaczeniem (na żywca) Studiowałem też chemię na PŁ, ale to była pomyłka. Chyba jedyna rzecz na świecie która mnie nigdy nie interesowała to jest lotnictwo. Ale bardzo lubię rozwiązywać rebusy |
