kitap gibi kız

My blogs

Blogs I follow

About me

Gender FEMALE
Industry Student
Location istanbul, Turkey
Introduction Blogu açtığımda "kışın istanbul'da "olsun kızım oda güzel" şeklinde tepki gördüğüm bir bölümde okuyorum. yazınsa Ankara'da tam techizatlı ev kızına dönüşüyorum. bu blogu açtığıma göre oldukça sıkıldım anlaşılan. zira ne zaman canım sıkılsa "blog açacam lan" deyip sonra da yüzüne bakmıyorum. (görüyoruuuum! Bu sefer bu blog devam edeceeeek.) istanbul'da devlet yurtlarımızın güzide öğrencilerindenim. çok ezikçe olacak ama yurt memurlarından nefret ediyorum.(istisnalar kaideyi bozmaz.) Bir öğrenciyi bu kadar ezmek isteyen başka meslek grubu daha var mı çok merak ediyorum doğrusu." yazmıştım. Ama mezun oldum. Sonra sağda solda ben ne olacağım diye gezerken birden kendimi öğretmen olarak buldum.
Interests bu aralar sadece duvardaki boş çivileri merak ediyorum
Favorite Movies fazla vurdulu kırdılı olmayan gülümseten sakin filmleri seviyorum. sonuçta rahatlamak için izliyoruz. Kasmaya ne gerek var.
Favorite Music psikolojim neyi el verirse artık.
Favorite Books takıntılı bir şekilde, oscar wilde, andre gide, orhan pamuk, virginia woolf, sait faik, ve haklarında çıkan tüm yazıları okumayı seviyorum.