Mama w Paryzu

My blogs

Blogs I follow

About me

Gender FEMALE
Location Paryz, France
Introduction Jestem mloda, szalona kobieta, mieszkajaca juz od kilkunastu lat w Paryzu. Prowadzilam zwariowane zycie modelki, wiecznie w podrozy i na walizkach. W chwilach wolnych chodzilam na imprezy we wszystkich mozliwych stolicach swiata. Kilka lat temu, wyszlam za maz, zmienilam zawod, urodzilam coreczke, a niedawno druga. Jestem rozrywkowa mama, spelniona kobieta, i uwazam ze zycie nie konczy sie po trzydziestce!!!
Interests Bardzo lubię gotować, ale niestety miedzy praca, maciezyństwem i domem pozostaje mi na to hobby mało czasu. Od lat interesuje się moda, to tzw choroba zawodowa ;) Kocham książki, ostatnio przeżywam chyba kryzys trzydziestolatki, gdyż pociągają mnie "dzieła" typu "Zmierzch"' ale nie tylko... Interesuje się rownież dekoracja wnętrz, i niedawno mogłam się wykazać urządzając od podstaw swój dom. Ale moja absolutna i życiowa pasja są podróże.... Przekonałam już do nich nawet moja malutka córeczkę, która w samolocie czuje się jak ryba w wodzie!
Favorite Movies Zdecydowanie " Powrót do przyszłości", klasyka! "Romeo i Juliette" "Deszczowa piosenka" "The Hair" "Dirty Dancing" "Co gryzie Gilberta Grapea" "Kogel Mogel" "Limitless" "Drive" "Bel Amie" "On The road"
Favorite Music Julia & Angus Stone, Michel Bubble, Seal, Mat Dusk, Franck Sinatra, Adele, Coldplay, MGMT, Lana Del Ray, David Guetta, Bob Sinclar, Martin Solveg A od wczesnych okresów szczeniecych Robbie Williams
Favorite Books Od lat jestem wierna fanka fantastycznej serii komiksowej Thorgal, ale lubię rownież brytyjska klasyka ( Jane Austen, Charlotte Bronte), popularna literaturę amerykańska ( Harlan Coben, Erich Segal, John Irving) i młodzieżowa ( Stephanie Mayer, JK Rowling) Uwielbiam Przygody Mikolajka, ....