Blogger
Monaperla
On Blogger since: April 2009
Profile views: 2,154

About me

GenderFemale
IndustryArts
OccupationFestmények restaurálása
LocationBudapest, Hungary
Introduction...A gyöngyékszer készítést, azzal a szándékkal kezdtem el, hogy az "apróságokból" egyedi, szép darabokat, alkalmakra és a mindennapokban is hordható ékszereket alkossak. Böngészéseim során rengeteg inspiráló magyar és külföldi "aranykezű" kézműves oldalára akadtam. Kis idő múltán született meg ez a blog és azóta folyamatosan bővülő tartalma, amely egyértelműen a "felelőtlen" kalandozásom következménye. Szándékom megvalósulását talán igazolja az a tény, hogy mára tengereken és óceánon is túl gazdára találtak alkotásaim.
InterestsFalképfestészet,díszítőművészetek, ékszerkészítés,lakberendezés, dekoráció,akvárium,kertészet...stb.
Favorite moviesVolt egyszer egy Amerika, Eastwicki boszorkányok, Száll a kakukk fészkére, Forest Gump, Egy csodálatos elme, 2001 Űrodisszeia,...stb.
Favorite musicSting,Enya,David Bowie,Billy Idol,Death can dance,Philipp Glass, Diana Krall,Juli Fabian & Zoohacker,Norah Jones,stb.
Favorite booksIsaac Asimov: Alapítvány trilogia, Artur C.Clarce: 2001.Űrodisszea/2010.Második Űrodisszea, Karinthy Frigyes: Utazás a koponyám körül, Márai Sándor: Füveskönyv, Popper Péter: Belső utakon, Bohumil Hrabal: Őfelsége pincére voltam,Paul Watzlawick: A helyzet reménytelen, de nem súlyos, E.Aronson: A társas lény, Boldizsár Ildikó: Meseterápia, stb.
Google apps
Main menu