tekerleklibavul

My blogs

Blogs I follow

About me

Gender MALE
Location Ankara, Turkey
Introduction Kendini halıların üzerindeki akıl almaz şekillere benzeten yazar, bu hayattaki tek tutkusunun kendisine bakıldığını hisseden insanların duygu hâlini gözlemlemek olarak belirtiyor. Boş zamanlarında o anın boş zaman olduğuna inanmak istemediğini her röportajında dile getiren yazar, 8 yaşında bir tekerlekli bavul sahibi. yazar tekerlekli bavulunu şöyle anlatıyor:"Onu hep diğer bavullarımdan üstün tuttum, sağ olsun o da beni 7 yıldır yalnız bırakmadı, umarım bir ömür boyu beraber oluruz." Şu anda kendi evinde çalışmalarını sürdüren yazarın 3 ay oyuncakçılık, 3 ay muhtarlık ve 2 gün deri toplama sektörlerinde çalıştığı biliniyor. Hayatının geri kalanında kendini eğitime adayan bu şahsiyet şimdiden ülkenin ileri gelen eğitimcileri tarafından takip edilmektedir. Ondan beklenenleri yerine getirmeyeceğini her fırsatta dile getiren yazar, o kişilere "S.kimden aşağı Kasımpaşa", "İpimle kuşağım s.kmle taşağım" gibi içerisinde bol s.k geçen cümleler sunuyor. Bizler de kokpit ekibi olarak yazara gelecek yaşantısında mutluluk ve huzur diliyoruz...
Interests "Kendini geliştirirse ileride sağlam topçu olur." denilen futbolcuların kaç tanesi sağlam topçu oldu merak ediyorum.Bu VTR kelimesini kim uydurmuş Türkçeye merak ediyorum.Saatin kronometresi ile futbol oynayan bir başka millet var mıdır merak ediyorum.Fotoğrafın kesilmiş kısmındaki insanı merak ediyorum.Yan hakemler orta sahadan kalelere doğru fileleri kontrol etmek için koştururken acaba hangisi daha önce kaleye varacak diye merak ediyorum."Hangi insanoğlu çakmağın içine yapma çiçek koymayı akıl etmiş?" merak ediyorum.
Favorite Movies V for Vendetta, Amelie, Esareti Bedeli, Yeşil Yol, Oldboy, Into the Wild, Prestij, Makas Eller, Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi, Leon, Roxbury'de Bir Gece, Sherlock Holmes, Jeux d'enfants, Alice in Wonderland, Micmacs à tire-larigot.