Asia J.
My blogs
| Introduction | Obecnie jestem uczennicą klasy 7 (poprawka już 8 :) ) i miłośnikiem komputerów. Lubie wszystko co z nimi związane. Grafika, gry, programowanie, strony internetowe, animacje, dosłownie wszystko. |
|---|---|
| Interests | Bardzo lubię informatykę i dużo zajmuję się programowaniem. Moim marzeniem zawsze było zacząć animować. |
