tubik

My blogs

Blogs I follow

About me

Gender FEMALE
Industry Technology
Occupation Satarım bu gezegeni, ruhunuz duymaz :D
Location İstanbul, Turkey
Introduction Bir zamanlar tembel bir basketbol oyuncusuydum, aynı zamanda kendi kendime şarkıcılık yaptım, bir anda mühendis oluverdim, sonra herkes hata yapar dedim.. Çok okudum, az yazdım, şimdi daha çok yazabilmek adına bir incir ağacının altına oturdum, bilge olabilmek için bekliyorum..
Interests Kitap- gazete- dergi- şampuan kenarı kullanım talimatı- ne bulursam okumak, yazmak, müzik dinlemek, birtakım bilgisayar ve konsol oyunları, film izlemek ve sıfır uzmanlık kapasitesiyle eleştirmek, haber bültenlerini seyredip küfür etmek..
Favorite Movies 50 First Dates, Waterboy, Scent of a Woman, The Final Cut, Fight Club, Forrest Gump, Duvara Karşı, Karşı Pencere, Selvi Boylum Al Yazmalım, Eşkıya, Scarface, Up, Up in the Air, Tim Burton'lı herşey.
Favorite Music Coldplay, Greenday, Nirvana, Travis, Radiohead, Red Hot Chili Peppers, Maroon 5
Favorite Books İhsan Oktay Anar'ın hemen hemen tüm kitapları, Şeker Portakalı(José Mauro De Vasconcelos), Saatleri Ayarlama Enstitüsü (Ahmet Hamdi Tanpınar), Kalın Kitap (Ayça Şen), Bir Delinin Ot Defteri (Küçük İskender), Suç ve Ceza (Dostoyevski)