Blogger
Christine
On Blogger since: November 2008
Profile views: 529

My blogs

About me

GenderFemale
LocationNetherlands
Introduction
BELANGRIJK: Op deze blog staan persoonlijke verhalen, die in geen enkel geval het advies van een arts kunen vervangen!

Waarom deze blog?
In 2000 werd bij mij door een uitstrijkje baarmoederhalskanker geconstateerd. Snel kwam ik in het medische circuit terecht en november 2000 werd ik geopereerd (operatie naar Wertheim-Meigs).

Tijdens deze angstige periode was ik op zoek naar informatie over baarmoederhalskanker, kanker algemeen, de operatie, bestraling enz. Op internet heb ik veel links gevonden. Omdat misschien ook andere vrouwen in een soortgelijke situatie op zoek naar informatie zijn, wil ik deze links hier verzamelen.

Ik zou het heel fijn vinden, als jullie links kennen, die in deze verzameling passen.

Ook jullie verhalen zijn welkom. Ik zal ze hier dan publiceren. Mail links, verhalen of andere opmerkingen aan christine@pap5.de

Bedankt voor jullie mails.
Google apps
Main menu