Umbrella

My blogs

Blogs I follow

About me

Gender FEMALE
Industry Education
Location Warszawa, Poland
Introduction Optymistka, dla której szklanka zawsze jest do połowy pełna. Żona i mama. Staram się umiejętnie połączyć stare z nowym. Zachwycam się pięknymi, pomysłowymi wnętrzami, ale przede wszystkim chciałabym, żeby w moim domu było przytulnie. Upiększam go przedmiotami, które wykonuję techniką decoupage i starociami. Poznaję też tricki i tajniki scrapbookingu. Kocham ogrody. Zapraszam serdecznie do mojej altanki.
Interests Podróże, decoupage, ogród, teatr, dobra książka, aranżacja wnętrz, shabby chic, transfer na tkaninie, scrapbooking, fotografia, taniec.
Favorite Movies Masz wiadomość, i wszystkie inne z Meg Ryan, Baby boom, Pod słońcem Toskanii, Panna Marple, i wszystkie ekranizacje Agathy Christie (za klimat), "Co ludzie powiedzą", z Patricią Routledge - kocham Hiacyntę i uczę się od niej jak zostać Perfekcyjną Panią Domu (ha ha ha), Witaj Święty Mikołaju, z Ch. Chase.
Favorite Music Chillout
Favorite Books Przeminęło z wiatrem, Wszystkie kryminały i autobiografia Agathy Christie, Rebeka, Madame, Dom lalki Ibsena, Godziny, Tulipanowa gorączka, Pod słońcem Toskanii, wszystkie książki Petera Mayla o Prowansji i wiele, wiele innych.