Kimiko556

My blogs

About me

Gender Female
Industry Communications or Media
Location Kraków, Poland
Introduction Mogłabym tutaj o sobie napisać wiele: że lubię ciężkie brzmienia, gry komputerowe, filmy i książki, sushi, góry, w których to przynajmniej część swego serca zostawiłam; mam słabość do kotów i lemurów oraz zwierzaków nietypowych. Zajmuję się czarostwem eklektycznym (w ramach którego, jak i we wszystkich dziedzinach życia, kroczę własną ścieżką), astrologią. A interesuję się także astrofizyką i fizyką teoretyczną (i nie wydaje się, bym miała rozdwojenie jaźni), Japonią, trochę historią, militariami. Ktoś mijający mnie na ulicy mógłby stwierdzić, że człek ze mnie niski, anorektyczny i dość dziwny. Osoba mająca ze mną do czynienia mogłaby powiedzieć, żem sceptyczna, apodyktyczna mizantropka. Prawie każdy samego siebie opisze w pozytywnych barwach, inni mogą go odebrać inaczej, można użyć wielu słów, ale właściwie: w jakim celu?

Bloguję z miłości do czekolad i pisania. Szukam głębi smaku, zachwycających i intrygujących nut.
Favorite Movies Za dużo by wymieniać, ale Tarantino i Burton przede wszystkim; tak to w zasadzie po prostu dobre.
Favorite Music Death metal, black metal, różności. W zasadzie ogólnie ciężkie brzmienia, bo pierwsze wymienione z elementami innych podgatunków też mi w ucho wpadają. Ulubiona muzyka to... ta tworzona z pasją.
Favorite Books Tytułów za dużo, by wymieniać, ale kocham świat Pottera, "Mistrza i Małgorzatę", dzieła George'a R.R. Martina, Stiega Larsona, A. Sapkowskiego; książki popularnonaukowe, związane z czarami, piękne albumy, a także thrillery i kryminały, grozę. Do tego komiksy W.I.T.C.H. Może to być wszystko, ważne, aby miało "to coś".