Mariolka

My blogs

About me

Gender FEMALE
Industry Agriculture
Occupation Pielęgniarka. Matka, żona i kochanka. Gospodyni domowa. Wytwórca serów z koziego mleka, napojów wyskokowych i nie tylko, kucharka, sprzątaczka, psycholog- amator.
Location Choszczno, Jagodzice, zachodniopomorskie, Poland
Introduction Nazywam się Mariola Mężyk. Porzuciłam miasto i zamieszkałam na wsi. Zerwałam z marketami, zaczęłam piec chleb i smażyć dżemy. Zamieniłam mercedesa na traktor a szpilki na kalosze. Wypiął się na mnie mąż ale przypiął za to przystojny weterynarz ;) Jestem szczęśliwą posiadaczką zwariowanej kozy, jeszcze bardziej zwariowanej świni wietnamki i całkowicie szalonych przyjaciółek. Jestem bohaterką powieści "Dysonanse i harmonie". Jestem rozważna i romantyczna, jestem odpowiedzialna i nieobliczalna, jestem ogniem i wodą, niebem i piekłem, miękką poduszką i twardą cegłówką. Płaczę, za chwilę się śmieję. Kocham, za chwilę nienawidzę. Jestem kobietą- taką jak Ty. Jeśli polubisz mnie z bloga, zapraszam do powieści. Czego nie doczytasz w powieści, dowiesz się z bloga. Chcesz ze mną porozmawiać? Zapraszam do dyskusji. Blog jest po części fikcją literacką, ale cytując najmądrzejszego czarodzieja wszechczasów- Albusa Dumbledore : Jeśli coś dzieje się w głowie, to czy znaczy, że nie dzieje się naprawdę?
Interests Chłonę jak gąbka. Każdego dnia znajduję inną pasjonującą rzecz, a życie jest jedną, wielką, niespodziewaną przygodą. Cóż...czasem nieprzyjemną... Interesuje mnie dlaczego czerwień jest gorąca a błękit zimny. Dlaczego zieleń jest miękka a szarość twarda. Dlaczego czasem białe nie jest białe, a czarne nie jest czarne...
Favorite Music rock, folk i dla przeciwwagi metalowe ballady
Favorite Books Fantasy