Piotr "Animeholik" Kwiatkowski

My blogs

About me

Gender Male
Industry Marketing
Occupation Specjalista ds. marketingu internetowego
Location Pomorskie, Poland
Introduction Ohayou! Tu Animeholik! Pierwsze anime oglądałem w połowie lat 90. XX wieku. Choć skończyłem już 30 lat, moja fascynacja anime wciąż nie ustaje. Specjalizuję się w anime, mangach, kulturze japońskiej i kuchni azjatyckiej. Serdecznie zapraszam do wspólnej przygody, dyskusji i kontaktu.
Interests Fascynuje mnie każdy aspekt życia na Wschodzie, od kina koreańskiego po tradycyjne japońskie obyczaje. Kiedy nie piszę na moim blogu lub nie przygotowuję azjatyckiego przysmaku, poświęcam swój czas na rozwój osobisty w zakresie marketingu, co pozwala mi łączyć kreatywność z analitycznym podejściem. Zawsze chętny do dyskusji i wymiany myśli, cenię różnorodność perspektyw i uwielbiam odkrywać nowe rzeczy.
Favorite Movies Filmy anime: Kimi no Na wa., Howl no Ugoku Shiro, Koe no Katachi, Kimi no Suizou wo Tabetai. | Filmy koreańskie: O-jik Geu-dae-man, A-jeo-ssi, Ma-i We-i, Gi-saeng-chung, Oldeuboi. | Filmy zachodnie: Intouchables, Hachi: A Dog's Tale, Gladiator, Saving Private Ryan, The Lion King.
Favorite Books Kod Leonarda Da Vinci i Cyfrowa twierdza od Dana Brawana.