Nola
My blogs
| Gender | Female |
|---|---|
| Introduction | Nie ukrywam, czasami chyba za bardzo wchodzę w skórę przeintelektualizowanej czytelniczki, tak tak –bywam czytelniczą snobką, niektóre pozycje, czytam bo „wypada” je znać i potem się tym chwalę ;p A tak na poważnie, to czytam praktycznie wszystko oprócz fantastyki. Przy czym przyznaję bez bicia, że dla mnie fantastyką jest wszystko co opowiada o wróżkach, ograch, magicznych rycerzach itp, a także literatura science fiction. Przejście przez Hobbita było dla mnie męką! Choć nie ukrywam, że Mechaniczna pomarańcza zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Pojawią się pewnie głosy oburzenia, ale jak dla mnie sztuką jest opisać sytuację, która może się wydarzyć w życiu codziennym w taki sposób, żeby czytelnik uwierzył, że naprawdę miała ona miejsce, niż opisywać coś, czego nikt tak naprawdę nie mógłby zweryfikować. Także nie znajdziecie u mnie nic z szeroko dla mnie pojętej fantastyki. |
