Blogger
Sandra
On Blogger since: February 2009
Profile views: 578

My blogs

About me

GenderFemale
Occupationwykształcona kura domowa czytaj mama w XXI wieku
LocationNorthampton, United Kingdom
IntroductionJestem kobietą, mamą przede wszystkim. Mam dwoje małych dzieci. Z nimi spędzam najwięcej czasu. Są moją największą radością i motywacją do najtrudniejszych wycieczek wgłąb siebie. Uczę się czym jest socjoterapia, myślę że z psychoterapią zwiążę się na stałe. Reszta wyjdzie w praniu.
Interestssłucham i ludzi i muzyki, radia niestety nie - antenę mamy złamaną, czasami on line rmf classic; oglądam seriale, filmy najchętniej o relacjach ludzkich, choć i głupoty na odmóżdżenie również; fotografuję dzieci swoje przede wszystkim, naturę na drugim miejscu, siebie na ostatnim zdecydowanie; czytam gdy mogę, a że ostatnio nie mogę, nie czytam - logika aż strzela po oczach ;); nie modlę się gotowymi tekstami modlitw, ale uczę się modlić codziennością; ściubolić zaczynam - pierwsze oczka wełniane, pierwsze niekoniecznie udane kroki w decoupagu, scrapbookingu i innych odskoczni domowych; nie wiem czy to wszystko, ale nie idzie o to, by napisać wszystko.
Favorite moviesShawshank Redemption, When a man loves a woman, Patch Adams, Miss Potter, Steel magnolias, Fried green tomatoes, Groundhog day, Pride and Prejudice
Favorite musicEnya, Bjork, Alicia Keys, Janis Joplin, Adele, Zaz, Lhasa de la Sela, Hillsong, Katarzyna Nosowska, Whitney Houston, Łona, Sistars
Favorite booksCała Jeżycjada, Ania kochana nasza ruda, Biblia, ksiązki o emocjach, rozjaśniające mi sytuacje między ludźmi.
Google apps
Main menu