supercellma

My blogs

About me

Gender FEMALE
Location Turkey
Introduction Sıcak bir ağustos günü istenmeyen üretim sonucu ailenin 3.kızı olarak dünyaya gelişimle, ablalarımın pabucunu dama atarak ve en küçük çocuk olarak sürdüğüm sefa daha 9 aylık bir bebecikken annemin ikinci istenmeyen üretim olan erkek kardeşime hamile kalmasıyla son bulur. İşte benim hikayem de burada başlar. Tipik Aslan burcu kadını, kendi ayakları üzerinde durma mecazını gerçeğe dönüştüren, sulak yerde yetişmiş, beyaz tenli, iri gözlü, balık etli halis muhlis Boşnak kızı. Çoğunun sevmediği, haz etmediği ama yerinde olmak istediği kişi. Hayırlı kısmetlerini beklemekle evde kalmak arasındaki kritik süreçte yaşıyor. Burnu başta olmak üzere her yeri hakiki orcinal. Her hakkı ana-babasında saklı, nesli tükenmek üzere olan süper kişilik. Stalklamakta dünya markası bi de fanatik Bursasporlu ;)
Interests Puzzle yapmak, gülmek & güldürmek, bisiklet sürmek, temiz evi tekrar temizlemek, saatte bir perspirant deodorant sıkmak, duş yapmak, hamama gitmek, 40 kere izlediğim ve içim kopana kadar ağladığım filmi 41.ye izleyip daha çok ağlamak+kendi kendimi depresyona sokmak :) Çiçeklerden kırmızı gülü, mor orkideyi, kokulardan Chloe Signature'u, D&G Light Blue'yu, yemeklerden fajitayı, çiğ köfteyi, körili tavuğu ve annemin ıspanaklı böreğini, içkilerden mojitoyu ve rakıyı severim. Çayımı limonlu içer, günün uyku dışındaki her saati müzik dinlerim. Telefonumun şarjı bitmese uyurken de dinlicem :) Yetmez ama yer kalmadı :)
Favorite Movies Schindler's List, Unfaithful, The Green Mile, The Notebook, Tristian & Isolde, Broken English, One Day, Inception, Benim Dünyam, Harry Potter, Twilight.
Favorite Music Rock severim, gerisi yalan.
Favorite Books Ayşegül Serisi :)