Blogger
Natim
On Blogger since: February 2012
Profile views: 1,023

About me

IntroductionWańkowicz napisał kiedyś tak: 'poczułem, że piękna nie należy przeżywać, że pięknem należy żyć. Piękno musi być jak powietrze - potrzebne i nieuświadamialne, póki jest', a więc żyję i oddycham głęboko.
Google apps
Main menu