sophie'nin dünyası

My blogs

Blogs I follow

About me

Gender FEMALE
Location giresun, Turkey
Introduction 26 yaşında. ama hala aylak. hala başlıyor ve yarım bırakıyor. şimdi biraz daha uyuz, biraz daha kızgın her şeye. ama artık daha optimist olmayı deniyor. çünkü; hayat kısa, kuşlar uçuyor.
Interests pek çok şey..., neden olmasın ki..., güzel bir müzik, altmetinlerle doldurulmuş bir sinema filmi, bütçeden çekinmeyen amerikan dizileri, bazen bir kelimenin bazen zıkkımın kökünü merak ederim, yolculuğa çıkmaya hep yeni bi yerler görmeye bayılırım, bir gün dünyayı gezeceğim iddialıyım.
Favorite Movies Malum olunur ki Jeux De Fants izler Sophie'ye özenirim, Requem For a Dream ile dağılırım, Leon'a her daim varım, Babam ve Oğlum ile ağlama komasına girer, Eşkıya'yı da kült filmim yaparım, There Will Be Blood ise son zamanlarda en beğendiğim.
Favorite Music Ben diyeyim MFÖ, sen de Teoman, İtalyan müziğine doyamam, ha 80ler mi o apayrı bi dünya, başucu şarkılarım da kalsın bana
Favorite Books Başucumda Cemal Süreya ve İhsan Oktay Anar, kitaplıkta daima Saatleri Ayarlama Enstitüsü, Şimdilerde bir Semerkant olsun, yanına bir de Cengiz Aytmatov korsun