Koło przyrodnicze
My blogs
| Introduction | Jesteśmy uczniami Szkoły Podstawowej nr 12 w Poznaniu i w ramach Koła Biologicznego (a wcześniej Koła Przyrodniczego) uczestniczymy w bardzo ciekawych zajęciach, podczas których rozwijamy nasze zainteresowania, wzbogacamy wiedzę i umiejętności biologiczne i przyrodnicze. Na naszym blogu będziemy dzielić się tym, co robimy podczas zajęć. Znajdziecie tu również różne przydatne informacje i wiadomości. Zapraszamy. |
|---|
