Kasia i Sławek

My blogs

Blogs I follow

About me

Location Poland
Introduction Ona - niespokojna dusza. Wiele pomysłów, wiele zainteresowań. Często z głową w chmurach. Lubi tworzyć, projektować, podziwiać, czytać i pisać. We wszystkim widzi inspirację, w każdym potencjał. Lubi ludzi, uwielbia przyrodę, swój niewielki ogród i zwierzęta. Kocha Boga, męża, dzieci, wnuka. On - cierpliwy mąż swojej żony. Wulkan energii. Często zmuszony realizować pomysły swojej wybranki. Lubi majsterkować, zwłaszcza w drewnie, czytać, spacerować i spędzać czas z żoną, grać na gitarze. Złota rączka. Powoli uczy się ogrodu. Dopinguje żonę i dzieci. Kocha Boga, żonę , dzieci i wnuka.
Interests Bóg, dom, ogród, szydełko, haft, malowanie, szycie, projektowanie wzorów, kartki, czasami decoupage, pisanie, ilustrowanie, folklor i tradycje, historia, majsterkowanie, po prostu wszystko co piękne, ciekawe, wciągające i czym Bóg ozdobił nasz świat i życie.
Favorite Movies Zawsze polskie komedie, zwłaszcza stare, w ogóle komedie i dzieła powstałe na podstawie wielkich klasyków literatury.
Favorite Music Każda - wszystko zależy od nastroju.
Favorite Books Jest ich tyle, że ciężko wymienić.