KONULOJİ

About me

Industry Internet
Location Turkey
Introduction Uzun süredir sitede yazı yazıyorum hoşuma giden Ücretsiz site tanıtımı - Güncel haberler - Popüler müzikler - Eğlenceli sorular - Kitap önerisi - Dizi ve Film önerisi - Yemek tarifleri - Blog yazıları gibi konularda düzenli yazı yazıyorum. Önerilere açığım ben sevmediğim şeyi okumadığım gibi gereksiz gördüğüm yazıları paylaşmıyorum.Umarım beğenirsiniz paylaşımlarımı ve eğer buraya kadar okuduysan sen benim gözümde bir numarasın adamsın sen, senin gibileri kalmadı desteklerin için teşekkür ederim :)
Interests köpeğimle yürüyüş yapmayı, sokak hayvanlarını beslemeyi ve film izlemeyi çok severim ^_^
Favorite Movies ölmeden önce şimdi yazacağım filmleri izlemenizi doktor reçetesi gibi tavsiye ederim. Sıkıysa Yakala - Prestij - Başlangıç - Truman Şov şimdilik bu kadar gerisi zaten sitede :)
Favorite Music Efkar sararsa Müslüm Baba, keyfim yerindeyse Blues, annemle keyif çayındaysam Türk halk müziği dinlerim. Bunların dışında kulağa hoş gelen herşeyi dinliyorum
Favorite Books Şeker portakalı, adı bile güzel bu kitap okunmaz mı :) Bazı yollar yalnız yürünür ve son olarakta, pembe fili düşünme adlı bu 3 kitabı tavsiye ederim kitabın adı pembe fili düşünme ama okuyunca hemen hayal ediyorsunuz değil mi? Severim bu tarz şeyleri :)