ania i bart
My blogs
| Location | Sydney, NSW, Australia |
|---|---|
| Introduction | Do Australii przybyliśmy 21 września 2011 roku z myślą o tym, że spędzimy tu rok, po którym wrócimy do Polski. Plany jednak uległy zmianie i przedłużyliśmy wizę do końca 2013 roku. W tym czasie Ania, jako,że jest na wizie studenckiej przez pierwsze 6 m-cy pilnie będzie chłonąć tajniki języka angielskiego w Greenwich Collage, by następnie podjąć kurs biznesowy. Bartek natomiast jako partner "de facto" z owej nauki jest zwolniony (szczęściarz!). Studiujemy, pracujemy, zwiedzamy i imprezujemy (nie koniecznie w takiej kolejności). Tyle o nas w wielkim skrócie, do zobaczenia! |
