ScandiConcept

My blogs

Blogs I follow

About me

Gender Female
Industry Communications or Media
Location Zachodniopomorskie, Poland
Introduction Jesteśmy Matką i Córką. Łączy Nas pasja - życie w zgodzie z naturą, prostotą i estetyką. Jesteśmy miłośniczkami niekonwencjonalnych pomysłów i kreatorkami przestrzeni swojego życia. Orędowniczkami spokoju i symbiozy w nieznośnej czasem "lekkości" bytu. Dziękujemy za odwiedziny i dziękujemy również wszystkim za Wasze piękne komentarze; doceniamy każdy z nich.
Interests Uwielbiam mocną kawę z mlekiem i cukrem trzcinowym, czekoladę i wszelkie owoce morza. Karina lubi inne delicje. Pasjami czytamy książki i pochłaniamy albumy. Podróże to nasza specjalność. Życie postawiło mi wyzwanie i zmusiło do pokory. Postanowiłyśmy podzielić się tym czym się zachwycamy, co nas inspiruje, co lubimy i tym samym zacząć opowieść o sobie i stylu naszego życia. Zapraszamy do wspólnych odkryć, przygód w krainach wnętrz skandynawskich, w przestrzeniach bukietów zapachów czy w naszych własnych domach.
Favorite Movies Bezapelacyjnie "When Harry met Sally"
Favorite Music Szeroko pojęta klasyka: Miles Davis i jego gra na trąbce-klasyka ponadczasowa. Louis Armstrong, Nat King Cole, Nina Simon, Ella Fitzgerald, Frank Sinatra, Joni Mitchell, The Beatles, R.E.M, a ostatnio Florens+The Machine
Favorite Books Czarodziejska góra, Anna Karenina, Śpiew Ptaka, Przebudzenie, Czarodziejska Góra, Mikołajkek, Kubuś Puchatek.