Jarosurabbu

My blogs

About me

Gender Male
Industry Consulting
Occupation BaZi astrolog a konzultant Feng Shui, Vajdelot
Location Praha, Česká republika, Czechia
Introduction Tento "městský šaman" se narodil v Chomutově v roce 1972 a od roku 1985 žije v Praze. Působí však po celé republice. Metafyzickým vědám staré Číny se věnuje od roku 1993 a jeho hlavním zaměřením je poradenství v oblasti tradičního Feng Shui a tradiční čínské astrologie. Tato učení praktikuje a vyučuje v Akademii Černé želvy a Škole čínské astrologie. Součástí jeho praxe je také práce s Knihou proměn (I-ťing / Yì Jīng) – a to jak věštecky, tak také filozoficky. Pracuje také s dalšími věštebnými orákuly, jako jsou třeba čínské mahjongové karty. Vede kurzy a přednášky zaměřené na tematiku Feng Shui a čínského horoskopu, a to při různých příležitostech a festivalech. Publikuje články do různých médií a na svůj blog. Při své práci využívá jak znalosti tradičního Feng Shui a čínské astrologie (orientální metafyziky), tak také biodynamické síly organismu, vhledu a schopnosti komunikace se silami země a nebe.
Interests BaZi astrologie, tradiční Feng Šuej, TCM, taoismus, dobré jídlo, literatura, hudba, tušová malba, alchymie a metafyzika
Favorite Movies reději komedie než horory
Favorite Music Punkrock a Klasicistní hudba
Favorite Books I-ting (YiJing), Tao te-ting, Sen v Červeném domě, Nahé srdce, Haruki Murakami, Vondruška, Nick Hornby, Homo Sapiens atd.