Dr.eamer

My blogs

Blogs I follow

About me

Gender FEMALE
Location İstanbul
Introduction çaylak bi tıpçı olmasının yanında binlerce farklı kafaya sahip,çok hayalperest pek realist..Amélie'nin günümüz versiyonu olduğuna şiddetle inanır! insanları çok sever,çok düşünür,çok güldürür;ama onlara açılmaz genelde eve gelince yastığında göz yaşlarına gömülür.. onun dışında bildiğin sinir,stres öğrenci işte..(yıllar sonra gelen edit: o artık bir doktor,gezdi dolaştı İstanbuluna kavuştu.Yandı,pişti ancak nihayete eremedi.İçindeki çocuk ölmedi biraz büyüdü. Bir kedisii var. Evlendi, kök saldı belki ama yolculuğu hep devam ediyor..) write2dreamer@gmail.com
Interests müzik, edebiyat, kediler, internet, Rafa Nadal, mizah, seyahat, İstanbul, fotoğraf her türlüsünden, eskimiş kitaplar, kitapçılar, İrlandanın yeşilliği rengarenk minik köyleri, kasvetli rus romanları, eski yapılar, Balat, keman, Prince Edward adaları, ney, dünyayı dolaşabilmek, İtalya, Güney Kore hakkında her şey..
Favorite Movies into the wild, amelie, notebook, half nelson, breakfast at tiffany's, naked kitchen, date night, pride&prejudice, goodbyelenin, 6th sense, heartbreak library
Favorite Music damien rice, norah jones, priscilla ahn, travis, james morrison, starsailor, edith piaf, coldplay, radiohead, teoman, beatles, oasis, yann tiersen, owl city, raphael, zero assoluto, outlandish, christina aguilera, dido, dario marianelli, pinhani, michael bubble, seitkaliyev, vivaldi, kt tunstall, duffy...ohooo bitmez böyle:)
Favorite Books Uğultulu Tepeler, Büyük Umutlar, Suç ve Ceza, Mahrem, Baba&Piç, İstanbul(orhan pamuk), Shirley, Rüzgar Gibi Geçti, Siyah Süt, Fareler ve İnsanlar, Sergüzeşt, Goriot Baba, Tom Sawyer..