angelaberki
My blogs
| Gender | Female |
|---|---|
| Occupation | liber profesionist |
| Location | Reghin, Olanda, Romania |
| Introduction | Cine sunt eu? Văd, Doamne, sunt un nimic, Un fir de nisip într-o mare; O frunză purtată de vântul ce-adie, Un fulg de omăt presărat pe câmpie. Sunt un nimic. Şi de multe ori greşesc Căci mă cred cineva, Dar sunt...tot nimic. |
| Interests | prieteni.. |
| Favorite movies | The Twilight New moon. Ghost,Titanic,Lord of the ring,etc.. |
| Favorite music | toate genurile.. |
| Favorite books | tot ce este de calitate si se poate citi... |

