kawoszka24
| Introduction | Lubię smak gorzkiej parzonej kawy z rana, wieczorami pijam capuccino, ale przede wszystkim w każdej kawiarni muszę wypić espresso. Jak kawa to i dobra książka i niezły serial. Kryminały pachną kawą po turecku, a science fiction smakuje mrożoną kawą z syropem miętowym. I mam tą brzydką przypadłość - jestem gadatliwa jak diabli. |
|---|

